تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


اعلام شرایط پیش فروش جک S3 تا پایان شهریور 96

بنابر اطلاعیه رسمی شرکت کرمان موتور، این شرکت خودروی جدید جک s3 را تا پایان شهریور ماه سال جاری با شرایط دو مرحله ای و پیش پرداخت 35 میلیون تومان در اختیار متقاضیان خرید این خودرو قرار میدهد. 

در تصویر زبر میتوانید شرایط فروش جک S3 محصول جدید شرکت کرمان موتور را مشاهده فرمایید.

شایان ذکر است شرکت کرمان موتور این خودرو را در این دوره با تخفیف نقدی 2.500.000 تومانی در اختیار مشتریان قرار میدهد. و همانطور که مشاهده میفرمایید برای ثبت نام در مرحله ی اول و همزمان با تحویل مدارک مورد نیاز به یکی از نمایندگی های کرمان موتور بایستی مبلغ 35.000.000 تومان پرداخت و مابقی وجه خودرو را همزمان با صدور دعوتنامه که یک هفته قبل از زمان تحویل خودرو میباشد در ماه های آذر و دی سال جاری با احتساب 18% سود مشارکت در خرید خودرو پرداخت نمایید.


 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات فنی و امکانات جک S3 میتوانید با یکی از شماره تلفن های نمایندگی کرمان موتور در کرج ( برشان ) تماس حاصل فرمایید و یا حضورا به آدرس زیر مراجعه فرمایید. 

آدرس : کرج - مهرشهر -بلوار امامزاده طاهر - قبل از پمپ بنزین 

تلفن تماس : 33525445-026 و 33525481-026

 

خودرو ,کرمان ,شرکت ,موتور ,فرمایید ,پرداخت ,کرمان موتور ,شرکت کرمان ,پایان شهریور ,قرار میدهد ,شرکت کرمان موتور

اعلام شرایط پیش فروش جک S3 تا پایان شهریور 96منبع : نمایندگی کرمان موتور | برشان 1411 کرجاعلام شرایط پیش فروش جک S3 تا پایان شهریور 96
برچسب ها : خودرو ,کرمان ,شرکت ,موتور ,فرمایید ,پرداخت ,کرمان موتور ,شرکت کرمان ,پایان شهریور ,قرار میدهد ,شرکت کرمان موتور
اعلام شرایط پیش فروش جک S3 تا پایان شهریور 96


تبلیغات


    Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
[email protected]

آخرین کلمات جستجو شده